Close

KDO JSME?

Karel Mareš

Tvůrce grafiky a webových stránek, který vždy vymyslí něco jinak a lépe. V detailu se totiž skrývá mnoho. Vizuály a webové stránky bere vždy jaku novou výzvu. Karel vystudoval marketingové strategie ve službách, každý den visí na síti a zkoumá, co je nového, aby mohl druhý den po ránu zbytek týmu ohromit. V tichosti mu závidíme jeho instagramový účet, který by chtěl mít každý. Rád natáčí, lítá s dronem, fotí svého psa, nebo jezdí zadarmo s kapelou po České republice. 

#geek #nightworker #vkodujakodoma

na Karlův Instagram
Kristýna Bokajová

Kristýna promítá zkušenosti z top managerských pozic v oboru H/R směrem do agentury i jako poradce našim klientům. Základem všeho dění od nepaměti je komunikace a mezilidské vztahy. Díky vedení velkých týmů a koučování managerů může Kristýna předávat opravdu cenné rady a znalosti, osvětlit problém a dovézt aktéry k rozuzlení a pochopení vlastních chyb. A to platí ne jen pro pracovní týmy, ale i pro komunikaci na sítích.

#vrba #spojenec #cisla

na Kristýnin linkedIn
Michaela Závodná

Ty nejlepší zkušenosti pro marketing nasbírala v soukromém divadle, eventové agentuře a ve filmové produkci. Spojení kreativního a produkčního řešení se podle ní promítá do sociálních sítí každý den, po celém světě a pro různé cílové skupiny. Nejdůležitější je zaujmout. S radostí a vervou sobě vlastní se věnuje marketingovým strategiím, sociálním sítím a obsahovým sdělením. A když zrovna nepíše a nevisí na síti, vaří, čte nebo sleduje operu. 

#zobsahujenahlavu #foodie #networker

na Míšin linkedIn